Przyciemnianie szyb Toruń - Auto Shield

Jak dodać nieco rasowego wyglądu swojemu samochodowi i sprawić, że zaskoczy nas na nowo własną osobowością? Świetnym wyborem będzie przyciemnie szyb, która niesie za sobą podniesienie walorów wizualnych jak i również ochronę przed słońcem, a nawet promieniowaniem UV.

Szukasz miejsca w Toruniu, które przyciemni Twoje szyby samochodowe profesjonalnie i efektywnie? Autoshield jest miejscem, do którego powinieneś się udać. Oferujemy precyzyjne i trwałe przyciemnianie szyb, które nie tylko podkreśli charakter Twojego samochodu, ale także zwiększy komfort jazdy, redukując ilość światła słonecznego i promieniowania UV wpadającego do wnętrza.

Before After

Przyciemnianie szyb w Toruniu - nasze pakiety

Oferujemy trzy pakiety przyciemniania szyb – przyciemnianie tylko szyb tylnych, przyciemnianie całego samochodu oraz indywidualne pakiety, które można dostosować do Twoich specyficznych potrzeb. Wszystkie nasze pakiety obejmują wysokiej jakości folie przyciemniające i profesjonalne usługi montażu.

Tył

Szyby tylne

Całość

Szyby przednie i tylne

Przyciemnianie szyb samochodowych w Toruniu - wybierz odcień i poziom przyciemnienia

Nasze studio oferuje różne stopnie przyciemnienia i odcienie kolorystyczne. Możemy dostosować poziom przyciemnienia i kolor do Twoich potrzeb i preferencji, gwarantując jednocześnie, że twoje przyciemniane szyby będą zgodne z przepisami.

Oklejanie szyb samochodowych w Toruniu - Autoshield.pl

Autoshield to nie tylko przyciemnianie szyb. Oferujemy również profesjonalne usługi oklejania szyb samochodowych, które mogą pomóc w ochronie szyb przed uszkodzeniami, a także dodadzą estetycznego wyglądu Twojemu samochodowi.

Zabezpieczenie szyby samochodowej – sprawdź co zrobimy dla Ciebie.

Cennik przyciemniania szyb w Toruniu - Autoshield.pl

Ceny przyciemniania szyb w naszym studiu w Toruniu są konkurencyjne i zależą od pakietu, który wybierzesz. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych cen i pakietów przyciemniania szyb.

Przyciemnianie szyb - często zadawane pytania:

Ile czasu trwa oklejanie szyb?

Czas oklejania szyb może zależeć od modelu samochodu i stopnia przyciemnienia. Średnio proces ten trwa od 2 do 4 godzin.

Jak legalnie przyciemnić przednie szyby?

Zgodnie z § 8 ust. 5 pkt 4 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury, przednie i przednie boczne szyby samochodu powinny mieć współczynnik przepuszczania światła nie mniejszy niż 70%. Wszystko zależy od interpretacji przepisów przez danego policjanta, dlatego zalecamy skonsultowanie tej kwestii z profesjonalistami.

Czy pas przeciwsłoneczny jest legalny?

Tak, pasy przeciwsłoneczne są legalne w Polsce, pod warunkiem, że nie zasłaniają pola widzenia kierowcy.

Czy folia kameleon na szybę jest legalna?

Tak, folia kameleon jest legalna na tylnych szybach, jednak na przednich szybach jej użycie jest ograniczone zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury. Zalecamy skonsultować ten temat z naszymi specjalistami.

Jaki jest mandat za przyciemnione szyby w 2023 roku?

Mandat za przyciemnione szyby może wynosić nawet do 3000 PLN. Dodatkowo, policjant lub inspektor może zatrzymać dowód rejestracyjny pojazdu, który odzyskasz w momencie, gdy dostosujesz przyciemnianie szyb do panujących przepisów.

Czy jest spray do przyciemniania szyb?

Tak, istnieją spray’e do przyciemniania szyb, ale nie polecamy ich, ponieważ mogą one nie zapewnić równomiernego pokrycia i mogą być trudne do usunięcia. Zalecamy korzystanie z profesjonalnych usług przyciemniania szyb.

Jak tanio przyciemnić szyby?

Najtańszym sposobem jest zastosowanie spray’u do przyciemniania szyb lub samodzielne nałożenie folii, ale te metody mogą nie dać tak dobrego efektu jak profesjonalne przyciemnianie. Zawsze zalecamy korzystanie z profesjonalnych usług, aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość.

Czy warto samemu przyciemnić szyby?

Choć samodzielne przyciemnianie szyb może być tańsze, zalecamy skorzystanie z usług profesjonalistów. Mogą oni zagwarantować równomierne pokrycie, trwałość i najlepszy efekt wizualny, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Jak sprawdzić na ile procent są przyciemnione szyby?

Można to zrobić za pomocą specjalnego urządzenia do pomiaru przepuszczalności światła, które jest dostępne w stacjach diagnostycznych lub u profesjonalistów zajmujących się przyciemnianiem szyb.

Czy można przyciemnić szybę czołową?

Owszem, jednak tylko do pewnego stopnia. Szyba przednia musi zapewniać widoczność na odpowiednim poziomie. Konieczne jest również, aby były one przyciemniane za pomocą metod posiadających certyfikat.

Ile można mieć przyciemniane szyby z przodu?

Zgodnie z § 8 ust. 5 pkt 4 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury, przednie i przednie boczne szyby samochodu powinny mieć współczynnik przepuszczania światła nie mniejszy niż 70%.

Jaką folią można przyciemnić przednie szyby?

Zgodnie z przepisami w Polsce, przednie szyby można przyciemnić tylko folią, która nie ogranicza przepuszczalności światła do mniej niż 70%.

Ile można przyciemnić szyby z tyłu?

W Polsce nie ma konkretnych ograniczeń co do stopnia przyciemnienia tylnych szyb. Jednak zalecamy skonsultować ten temat z naszymi specjalistami, aby upewnić się, że Twoje samochód spełnia wszystkie wymagania prawne.

Jaki stopień przyciemnienia szyb wybrać?

Stopień przyciemnienia zależy od Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Zawsze warto skonsultować ten temat z profesjonalistami, którzy mogą pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję, zgodną z obowiązującymi przepisami.

Ile kosztuje przyciemnianie szyb w Toruniu?

Cena przyciemniania szyb może różnić się w zależności od modelu samochodu, wybranej folii oraz pakietu usług. Aby uzyskać dokładną wycenę, prosimy o kontakt z naszym studiem.

Pozostańmy
w kontakcie !

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek
9:00 - 17:00

Lokalizacja

Kociewska 26 D
87-100 Toruń