Realizując projekt zabezpieczenia dla BMW X6, połączyliśmy elegancję i funkcjonalność. Zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne elementy pojazdu zostały objęte ochroną, aby zapewnić kompleksową ochronę.

Zabezpieczenie wszystkich elementów lakierowanych, elementów w czarnym połysku i lamp

Nasza folia PPF została starannie nałożona na wszystkie elementy lakierowane, elementy w czarnym połysku oraz lampy. Zabezpieczenie te chroni BMW X6 przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, które mogą wystąpić podczas jazdy czy parkowania.

Kompleksowa ochrona wnętrza

Dodatkowo, wnętrze BMW X6 również zostało poddane zabezpieczeniu. Wszystkie elementy w czarnym połysku, a także ekrany, pokryliśmy folią PPF o matowym wykończeniu. Dzięki temu wnętrze auta nie tylko jest chronione, ale również zyskuje stylowy wygląd.

Dlaczego wybrać kompleksowe zabezpieczenie?

Kompleksowe zabezpieczenie folią PPF to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo i estetykę swojego samochodu. Nasz pakiet full body w połączeniu z pakietem wnętrze gwarantuje ochronę zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych elementów pojazdu. Dzięki temu możesz cieszyć się swoim autem bez obaw o uszkodzenia, utrzymując jego doskonały wygląd przez długi czas.